Засідання робочої групи з перейменування Новомосковська.

Робоча група вже визначилася із трьома назвами, які буде винесено на голосування серед мешканців громади Новомосковська.
Новосамарськ, Самар, Новоселиця.
 На засіданню робочої групи перебували жваві дискусії щодо варіантів назв міста, проходили обговорення, визначались фаворити. На це засідання прийшло трохи більше половини від загальної кількості членів робочої групи.
засідання робочої групи з перейменування міста.
Варіанти назв у фінальний бюлетень для голосування визначали шляхом поіменного голосування за кожен варіант назви.
засідання робочої групи з перейменування міста.
Міський голова Сергій Рєзнік Розумію, одразу зазначив, що можуть бути питання з приводу відсутності у бюлетені для голосування назви Січеслав про яку було чи мало розмови. Сергій Рєзнік с цього приводу сказав, що це не результат якоїсь змови членів комісії, а суто реалістичні міркування всіх учасників робочої групи.
Враховуючи рекомендацію Українського інституту національної пам’яті (УІНП), робоча група вирішила не ставити цю назву на голосування.
Це зумовлено не тільки тим, що ця назва не повʼязана з нашим містом, а ще і тому, що УІНП не буде рекомендувати затвердити її Верховній Раді України.
Також Рєзнік нагадав, що саме в сесійній залі Верховної Ради України буде прийняте остаточне рішення. Через це ми можемо втратити будь-яке право вибору.
засідання робочої групи з перейменування міста.
Офіційне голосування розпочинається з 3 листопада поточного року. Термін голосування — протягом місяця. Про його форми та порядок проведення міський голова Рєзнік проінформує  найближчим часом.
Підписуйтесь на мій офіційний телеграм-канал міського голови Сергія Рєзніка, щоб оперативно отримувати інформацію з важливих процесів у місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *