ЧИ БУДЕ ПОЛІТИЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У ГУРТОВОГО ТА ФЕДОРИКА?

Ми розуміємо, що «земельна мафія» з Новомосковська — Гуртовий, Федорик, Бут, Куліш та інші фігуранти кримінальної справи №42022040000000229 від 19.07.2022 року за скоєні злочини покарання не понесуть.
Земельна мафія Новомосковська
 
Нагадаємо, що кримінальну справу  №42022040000000229 від 19.07.2022 року відкрито за фактом заволодіння земельних ділянок на території Новомосковського району Дніпропетровської області, шляхом обману (шахрайство), вчиненого в особливо великих розмірах, з використанням завідомо підробленого документу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, а також за фактом складання, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, за попередньої змовою групою осіб, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст.28, ч.4 ст. 358, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 365-2 Кримінального Кодексу України.
Відповідь прокуратури по земельній мафії
Декілька тижнів тому, один з фігурантів згаданої вище кримінальної справи, а саме пан Гуртовий після того, як вийшов с підварити під заставу у 1.5 млн. грн, хизувався перед друзями, що все добре й він з правоохоронцями вже все «порішав».
Игорь Гуртовой пьет и жрет
 
Судячи з того, що всі фігуранти на свободі, їздять на своїх дорогих автівках, ходять до ресторанів та продовжують попри обвинувачення займати свої посади, то прийдеться нам повірити на слово пану Гуртовому
 
Наразі, вже з’являються сумніви стосовно того, що Гуртовий та його «земельна мафія» понесе покарання.
 
Але є ще й інше запитання — а буде в них політична відповідальність, чи ні?
 
Нагадаємо, що Гуртовий Ігор Іванович є чинним депутатом Новомосковської районної ради від політичної партії «Пропозиція», лідером якої є скандальновідомий мер Дніпра Борис Філатов.
 
Також Гуртовий І.І. є керівником місцевого осередку та обіймає посаду керуючого справами виконавчого апарату Новомосковської районної ради.
Земельний мафіозій Ігор Гуртовий Новомосковськ
 
Під час розгляду клопотання про запобіжний захід стосовно фігуранта, а імовірно лідера кримінального угрупування «земельної мафії» Гуртового І.І., Індустріальний районний суд Дніпра прийняв рішення лише про заставу, відстороняти пана Гуртового від займаної посади суд відмовився. При цьому, слідство вважає, що ватажком та ідейним натхненником «земельної мафії» був саме пан Гуртовий.
Корумпований суд Дніпра
 
 
Але сама по собі справа гучна, резонансна! Про цю справу писали та розповідали обласні та регіональні ЗМІ. Чому лідер політичної партії «Пропозиція» Борис Філатов не відреагував та не надав коментарів, незрозуміло.
Ватажок кримінального угрупування Новомосковська Ігор Гуртовий
 
На наш погляд, коли є така резонансна справа, у якій фігурує представник політичної партії, то лідер партії повинен якось реагувати, як це відбувається в більшості політичних партій, зокрема є досвід партії «Слуга народу» щодо виключення подібних токсичних осіб з лав партії та анулювання їх депутатських мандатів, щоб у майбутньому такі особи більше не представляли політичну партію в радах та не ганьбили її..
 
Але Борис Філатов на запитання чи буде реакція з боку керівництва партії стосовно її представника, а саме Гуртового І.І., коментувати відмовився.
Корумпований мер Дніпра Борис Філатов
 
Також нам незрозуміла дійсна позиція регіонального осередку партії «Слуга народу», яку представляє в Харківської обласної ради ще один фігурант згаданої кримінальної справи, Федорик Сергій Юрійович. Федорик теж на свободі, його теж випустили під заставу, хоча слідство його вважає кінцевим бенефіціаром в цій шахрайській схемі з землею, бо він є фермером і в нього багато фермерських господарств офіційно оформлених на підставних людей.
Депутат Харьківської обласної ради "слуга народу " Сергій Федорик
 
На жаль, керівник Харківського осередку політичної партії «Слуга народу» теж відмовився давати будь-які коментарі стосовно цієї справи й того, що в ній фігурує депутат пан Федорик.
 
Ми так розуміємо, що депутати Гуртовий та Федорик змогли, як то кажуть «порішати» не тільки з суддями, щоб залишитись на воли, а й, можливо, з керівництвом своїх політичних партій, щоб залишатися депутатами та продовжувати красти. 
 
І як неодноразово казав пан Гуртовий в колі своїх друзів, вони вже «порішали» з правоохоронцями й кримінальну справу №42022040000000229 від 19.07.2022 року невдовзі закриють.
 
Прикро, але це наша дійсність — коли в тебе багато грошей, які ти вкрав, то тобі нічого не буде, й ніколи не наступить ані кримінальна, ані політична відповідальність.
 
Кримінальну справу за хабар закриють і на наступних виборах можна знову йти в депутати, розповідаючи виборцям про боротьбу з корупцією та крадіями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *