У Новомосковьку місто облаштують камерами відеоспостереження   

В рамках програми «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО» по місту міська влада планує встановити камери відеоспостереження з метою  посилення безпеки городян, захист об’єктів критичної інфраструктури, безпека дорожнього руху.
Камерами відеоспостереження будуть обладнані майже всі в’їзди в місто Новомосковськ, основні дороги та перехрестя, територія поблизу світлофорів, дві площі міста, парк імені Сучкова, місця, де зазвичай скупчуються люди, де проводяться масові заходи, та небезпечні у вечірній час місця.
– В результаті комплексної реалізації програми отримаємо відеонагляд в центрі міста й на мікрорайонах, – прокоментував ці плани міський голова Сергій Рєзнік. – На найближчій сесії визначимося з виділенням коштів під програму «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО» , розробимо проєкт, оголосимо тендер для визначення виконавця робіт з обладнання загальноміської системи вуличного відеонагляду.
Також він розповів, що зображення з камер відеоспостереження автоматично записуватиметься на сервер, який буде розміщений у ситуаційному центрі міста. Такий центр створять в якості структурного підрозділу одного з міських комунальних підприємств нашого міста. Центр буде обладнаний сучасною технікою та професійними моніторами, працівники будуть займатися обслуговуванням і адмініструванням системи. До даних ситуаційного центру матиме доступ міська поліція.
Серед 200 запланованих камер відеоспостереження будуть номерні камери, оглядові з зумом, тобто можливістю наближати зображення об’єкта, причому з високою роздільною здатністю.
Такий проєкт наше місто чекало дуже довго, кожна попередня влада за проєкт бралась, розповідала, ПІАРилась, але далі нічого не робила, а місто потребувало в цілях безпеки містян такий проєкт. Наприклад, нещодавно завдяки відеокамерам у Києві поліції вдалося встановити особу та його місцеперебування викрадача дитини лише за одну годину.
Правоохоронці міста розповіли, що програма «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО»  також дозволить  підняти рівень розкриття злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї, боєприпасів, продажу наркотичних речовин.
Слід додати, що встановлені Вадимом Нестеренко та його командою камери відеоспостереження, які ми бачимо на  площі Героїв, неробочі. Працювали вони чи ні, незрозуміло, але точно можна сказати, що на них були виділені гроші з бюджету міста, також з бюджету кожного місяця виділялись гроші на обслуговування.  По суті – ці камери є муляжем на які місто витратила чи малі кошти. Як повідомляють працівники правоохоронних органів ці камери жодного дня не працювали ще з моменту завершення масштабної реконструкції площі  Героїв, правоохоронці неодноразово звертались з прохання надати відео з камер, але їм відмовляли та казали, що камери нічого не записали. А колишні працівники КП “Муніципальна варта” розповів нам, що встановлені камери відеоспостереження на площі Героїв працювали не всі, більшість з встановлених камер є муляжі, а через деякий час перестали працювати ті які працювали раніше.
Тепер ви розумієте, що місто давно чекало та потребували реалізації прогами «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *