У Новомосковську починає роботу Міжнародного комітету Червоного хреста.

У Новомосковську починає свою роботу повноцінне представництво українського товариства Міжнародного комітету Червоного хреста.
Ця потужна гуманітарна організація із більш ніж своєю столітньою історією, не потребує представлення, бо є однією з найбільших гуманітарних установ нашого світу.
У Новомосковську починає роботу Міжнародного комітету Червоного хреста.
Міський голова Новомосковська  Сергій Рєзнік провів зустріч із їх представниками Міжнародного комітету Червоного хреста стосовно початку роботи на території міста. Сторони домовились про співпрацю для максимальної допомоги мешканцям Новомосковська та внутрішньо переміщеним особам.
Одним зі своїх завдань міський голова баче максимальну підтримку кожного мешканця міста та тих, хто приїхав до Новомосковська під час війни, залишившись без своїх домівок на рідній землі. Для цього міський голова та влада міста  залучати ресурси з різних джерел всіма можливими засобами.
За останній рік наше місто значно посилило свою співпрацю із всеукраїнськими та міжнародними гуманітарними організаціями. Міська влада також співпрацює з іншими містами нашої країни та Європи. Така співпраця має дати значний поштовх до розвитку громади у цей нелегкий час.
Разом переможемо!🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *