СВОБОДА ЗЕМЕЛЬНОЇ МАФІЇ КОШТУЄ ЛИШЕ 1.4 МЛН ГРН.

Мабуть, вже всі активні користувачі соцмережі ФЕЙСБУКУ помітили публікації щодо дій правоохоронців у випадку одіозної особи — Ігоря Івановича Гуртового.
Під опублікованими матеріалами не можна не помітити лепетунів та посібників «земельного махінатора» з пропискою в районній раді (ну дуже подобається йому там працювати, бо там можна щось вкрасти).
Люди, що активно співчувають аграрним махінаторам активізувались саме після обшуків вдома в організатора земельної мафії Гуртового І.І. та його співмешканки Бут О.Л., а також у приватного нотаріуса Куліш О.Ю. та фермера Федорика С.Ю.
Збіг? Не думаємо!
Важливий факт — головний фігурант та організатор земельної мафії Ігор Гуртовий повісив більшість махінацій із землею на свою цивільну дружину Ольгу Леонідівна Бут,  співробітницю Новомосковського коледжу економіки та права ім. Літвіненка. І зараз у слідства вона та фермер головні фігуранти в кримінальному розслідуванні.
Тут взагалі немає слів про вчинок Гуртового, він завжди виходить чистим з води коштом інших, навіть близьких для нього людей. І це гидко.
Мабуть, що для пана Гуртового, такі дії є цілком нормальними, бо саме в цьому увесь сенс його існування.
Крім того, зауважимо, що пані Ольгу Бут одразу після обшуку забрали до СІЗО, а наступного дня випустили під заставу 1,4 млн.грн.
Тобто суддя прийняв рішення випустити підозрювану у земельних махінаціях Ольгу Бут під заставу в 1.4 млн.грн.!
І ці величезні гроші у розмірі 1,4 млн. грн. у неї раптово знайшлись (мабуть, це накопичення за усе життя, зекономлена зарплатня простої вчительки коледжу) і вона з радістю внесла їх та вийшла на свободу до кінця слідства.
Але ми вважаємо, що це не правильно, бо фігуранти, що вийшли з під варти можуть вплинути на свідків та слідство!
Нагальне питання — звідки у вчительки 1,4 млн гривень? Нагадаємо, що Бут працює вчителькою у Новомосковському Коледжі, а Гуртовий чиновником в райраді. І як тільки виникла потреба у грошах, вони відразу й знайшлись, чи вони були готові до цього?
Хто з пересічних мешканців міста, маєте такі гроші?
Мабуть, вчителі шкіл або того самого коледжу економіки та права ім. Літвіненка мають такі гроші?
І зараз складається таке враження, що “хтось” дуже хоче приховати те, що відбувається навколо цієї справи — фігуранти земельної мафії хочуть зам’яти цю справу та відкупитися краденими у людей грошима.
Але місто маленьке і про шахраїв мають знати всі!
Любовь Пихотина, питання і до Вас — чи будуть якісь офіційні дії та коментарі від директора Новомосковського коледжу  з приводу співробітниці  Бут?
Для Вас цілком нормальним є те, що шахрайка буде й надалі працювати з нашими дітьми й навчати їх як «правильно жити» не по закону, а по поняттях бандитів та злодіїв?
Ось до речі, тільки одна дуже цікава цитата з офіційного документа: “Зокрема встановлено, що протягом 2018-2019 років, колишній керівник райдержадміністрації, бувши в минулому посадовцем, який займався питаннями відведення земельних ділянок, розробив злочинний план, для реалізації якого залучив співмешканку та інших осіб, серед яких колишній підлеглий, що працював водієм, а також близькі родичі та знайомі, які повинні були виступати номінальними власниками незаконно оформлених земельних ділянок, та надалі передати такі земельні ділянки підконтрольному фермерському господарству.”
Наша редакція буде пильно слідкувати за перебігом подій по цих резонансних для нашого міста справах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *