БЕЗСОРОМНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ НОВОМОСКОВСЬКОЇ РАЙРАДИ ІГОРЯ ГУРТОВОГО.

Одіозного керуючого справами виконавчого апарату райради Ігоря Івановича Гуртового мешканці міста запам’ятали тим, що під час балотування в Новомосковську районну раду від політичної партії «Пропозиція» він на центральній площі міста послав своїх виборців далеко… далеко… майже, як за російським кораблем!
І попри таку ганебну поведінку представника ПП «Пропозиція» за нього виборці проголосували та обрали депутатом райради.
Нагадаємо, що за районну владу голосували не тільки мешканці Новомосковського району, а ще й міста.
Згідно з вимогами чинного виборчого законодавства, голосувати за кандидатів в депутати райради могли не тільки мешканців району, а й мешканців міста Новомосковськ.
Саме тому політична партія «Пропозиція» нашкребла голоси, щоб потрапити в райраду.
Чимало хто з депутатів, у кого «рильце в пушку», кожні вибори, так само як і пан Гуртовий, «перевзуваються», змінюють партійне забарвлення, й під новомодними прапорами знов засідають у депутатських кріслах, знов щось очолюють, знов щось ділять та визначають, як нам усім жити. Це є прикрим фактом української політики.
Як ми з вами бачимо, пройшли вибори й той, хто вже нам добре відомий з’явився в кріслі депутата.
Зокрема, пан  Гуртовий знову «на коні» – зараз він депутат районної ради, і як ми вже писали, зайняв тепле крісло керуючого справами виконавчого апарату райради з великою зарплатнею.
Згідно з цифрами його заробітної плати, він  керує цими справами, вочевидь надзвичайно ефективно.
Коротенько про функції та обов’язки  керуючого справами районної ради: слідкує за працівниками райради, щоб ті вчасно приходили на роботу, доводить до них розпорядження голови й слідкує за їх виконанням, готує проєкти рішень, збирає працівників на наради до керівництва, контролює ведення діловодства й використання службового автотранспорту, ну і далі всяка «вода» – координує, бере участь, взаємодіє, спрямовує і т.п.

Але…

Звертаємо вашу увагу на те, що районні ради в результаті децентралізації фактично залише­ні без повноважень, оскільки вже утворені об’єднані територіальні громади, які перебрали на себе майже всі їх колишні функції, які вони зараз спроможні вирішувати самостійно.
На цій підставі й з цих міркувань, Асоціації місцевого самоврядування небезпідставно вимагають взагалі виключити районні ради з Конституції як рудимент, який себе віджив і лише висмоктує бюджетні кошти на своє існування та утримання.
На жаль, ці зміни до місцевих виборів 2020 року прийняти не встигли, тому два роки потому виборцям довелося вибирати районних депутатів, яким дали депутатські мандати та значки, й вони тепер збираються один раз в місяць на сесійне засідання.
Ми вважаємо, що після війни це непорозуміння вирішиться та лавочку прикриють. Але поки йде війна — все по старому.
Поки в нашій державі йде війна з російськими окупантами, апарат Новомосковської райради намагається показати, що працює на повну. У такому безладі можна нічого не роботи, лише отримувати велику зарплатню. І отримують — від сорому точно не помруть, а тільки розжиріють.
Наприклад, зарплата керуючого справами виконавчого апарату Новомосковської райради  Гуртового І.І.
У 2021 році склала :
– липень – 46 648,39 грн,
– серпень – 90 452,24 грн (в тому числі матеріальна допомога для оздоровлення 46 646,54 грн),
– вересень – 92 016,41 грн (в тому числі матеріальна допомога на розв’язання соціально-побутових питань 46 658,73 грн),
– жовтень – 45 547,28 грн,
– листопад – 47 040,00 грн,
– грудень – 122 040 грн (у тому числі святкова премія до професійного свята «Дня місцевого самоврядування» – 40 000 грндо Нового року – 35 000 грн).
У 2022 році:
– січень – 17 940 грн,
– лютий 41 768,37 грн,
– березень 66 426,83 грн (в тому числі премія за результатами роботи за перший квартал 29000 грн),
– квітень 47 126,83 грн,
– травень 47 322,83 грн,
– червень 106 510,38 грн (в тому числі премія за результатами роботи за перше півріччя 9 700 грнматеріальна допомога на розв’язання соціально-побутових питань 47 224,83 грн),
– липень 95 878,99 грн (в тому числі матеріальна допомога для оздоровлення 48 454,19 грн),
– серпень 47 601,60 грн.
Цифри вражають.
 
Нам з вами таке й не снилося!
І це в той складний час, коли війна та в соціальних мережах розповсюджують відеозвернення наших бійців  батальйону ТрО ЗСУ, які обурюються, що районна влада про них забула та зовсім не допомагає. А також районна влада забула й передати ті автомобілі, які були призначені нашим бійцям на передову, але на них чомусь їздить невідомо хто, але точно не бійці ТрО ЗСУ.
Нагадаємо, що на пам’ятник загиблим героям Новомосковщини гроші з району довелося зубами вигризати. Так само й на ремонт Соборної площі, де більшість торговців з Новомосковського району, у них також грошей не знайшлось.
Ми показали читачам зарплатню лише керуючого справами виконавчого апарату райради, уявіть собі скільки отримує голова Райради —  представник забороненої партії ОПЗЖ  Сергій Анатолійович Храповчи його заступник –   Максим Едуардович Замовський , який представляє ВО “Батьківщина”.
Ми не можемо робити висновки щодо ефективності службової діяльності пана Гуртового чи голови та його заступників, але сподіваємося, що службова діяльність як пана Гуртового, так й останніх не менш вагома для Новомосковського району, ніж показушні фото заходів для звіту.
Стосовно самого керуючого справами виконавчого апарату райради Ігоря Івановича, взагалі не розуміємо коли в нього є час на роботу, за яку він отримує зарплату, бо якщо подивитися на його сторінку у Фейсбук, то складається враження, що в повноваження керуючого справа додали нові повноваження — обливати лайном усіх, хто каже, або пише правду, чи просто не сподобався Гуртовому.
Не нажерливий Ігор Гуртовий
Як пишуть люди в соцмережах, саме Ігор Іванович Гуртовий є ініціатором чи не десятка вебсторінок під різними назвами, де публікується негативна інформація про всіх тих, хто попався на шляху у Гуртового, і на це у нього час є.
Але скоро ми переможемо російського окупанта, закінчиться війна і, як то кажуть, “закриється лавочка“, бо райради мають зникнути.
На жаль такі особи, як пан Гуртовий, неодмінно будуть шукати собі нові теплі місця з величезною зарплатнею.

One thought on “БЕЗСОРОМНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ НОВОМОСКОВСЬКОЇ РАЙРАДИ ІГОРЯ ГУРТОВОГО.

  • Микола Міс

    (10.02.2023 - 00:24)

    Ну який же з нього пан, правильніше буде- бидло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *