“Торік, саме 18-го листопада я прийняв присягу як міський голова Новомосковська”: – Сергій Рєзнік

Торік, саме 18-го листопада я прийняв присягу як міський голова Новомосковська. З моменту цього першого сесійного засідання багато чого змінилося у житті міста. Є про що говорити та чим пишатися. Особисто для мене – це рік праці, старань і наполегливості.
Я був не один: зі мною були мої однодумці, ті, хто хоче змінювати місто на краще, робити наше місто сучасним та комфортним для життя. Мої ініціативи знаходили підтримку і серед депутатського корпусу.
Зі мною були і ви, мої земляки, новомосковці. Я намагався бути максимально відкритим та безпосередньо спілкувався з кожним з вас. Ваші прохання, запитання, зауваження для мене завжди доречні і важливі. До вас, у першу чергу, я прислуховуюсь найбільше!
Разом ми досягли певного результату.
Про підсумки річної роботи у мерії вже готують звіт на розгляд громадськості. Ймовірно, він буде в інтерактивному форматі. Все, аби мати зворотний зв’язок з вами, шановні новомосковці. Ви зможете поставити запитання, закцентувати увагу на певних міських проблемах або висловити свою думку. Надати оформлений річний звіт про підсумки роботи зможемо у кінці листопада – на початку грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *