Що зміниться в Україні з 1 жовтня

З 1 жовтня поточного року українці, які споживатимуть до 250 кВт електроенергії на місяць, зможуть платити за неї по 1,44 грн за кВт. Якщо домогосподарство використовує за місяць більше, то за електрику необхідно буде заплатити за повною ціною — 1,68 грн за кВт. і це вам черговий подарунок від владі яка обіцяла знизити тарифи.

Ще у жовтні можуть значно змінитися ціни на газ. Багато постачальників відмовилися від місячних тарифів та перейшли тільки на річні контракти. Ціни за «блакитне паливо» у такому разі коливаються від 7,80 до 13,50 гривень за кубометр.

Також у цьому місяці заплановано підвищення пенсій для українців старшого віку. Пенсіонерам у віці від 75 до 80 років будуть виплачувати додатково 400 грн щомісяця. Тим, кому виповнилося 80 років, вже отримують по 500 грн доплати на місяць.

З 1 жовтня в Україні починається осінній призов до лав ВСУ. Потрапляють під призов на строкову військову службу хлопці 2003 року народження, яким на період призову виповнилося 18 років. А також особи, які народилися в 1994-2002 роках і у яких закінчилася відстрочка від призову.

Вже завтра в Україні оформлятимуть лише електронні лікарняні. Система електронних лікарняних повинна була запрацювати з 1 вересня, але не всі лікарні були до цього готові.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *